Become a part of the Barnbidge community
And gain access to:
Join our community for 25 euro (one year membership).
Already a member? Log in
Do you want to become a partner? Contact us
And gain access to:
Already a member? Log in
Deze goed springende Olivia K is een dochter van de met 82 punten goedgekeurde hengst Il Est Balou, wiens oudste nakomelingen opvallen in de jonge paardenwedstrijden. Hij is hier gekoppeld aan de stam van wijlen John Geerets. De oudste nakomeling van moeder Dutch-Biralda Z is de internationaal 1.25m-geklasseerde Lesley K (v.Akarad Hero Z) en ze is zelf een halfzus van het 1.60m-springpaard Dutch Cinda Alda Z (v.Dutch Capitol) van Karina Frederiks en de 1.40m-geklasseerde Egiralda G (v.Vigaro) en Leonalda (v.G.Ramiro Z). Grootmoeder Giralda Z duikt op als grootmoeder achter de 1.50/1.60m-paarden Thunder G Z (v.Tyson) en Zjohn G (v.Casantos). Deze prestatiestam leverde uitschieters op het hoogste niveau zoals de hengsten Fighting Alpha en Vigaro.